Wychodząc z założenia, ze dobrymi pomysłami warto się inspirować, postanowiłem wykorzystać pomysły Bartka i Michała i, od dzisiaj poczynając, publikować podsumowania poprzedniego miesiąca i zapowiedzi wpisów (i innych ciekawych informacji) na najbliższe 30 dni. Mój szczwany plan polega na tym, że żeby stworzyć coś takiego będę musiał zgrubsza chociaż przemyśleć kilka najbliższych wpisów. No i oczywiście fajnie będzie się wywiązać z obietnicy napisania ich, skoro już je zapowiem.

Nie tracąc więc czasu na dalsze czcze gadanie, lecimy z szybkim podsumowaniem lipca.

Wydarzenie numer jeden na blogu to oczywiście pierwsze miejsce w cotygodniowym zestawieniu #BlogowyCzwartek. Artykuł o potrzebie uczenie dzieci tolerancji, przeczytało w ciągu trzech dni kilka tysięcy osób, co jest bezwzględnym rekordem w historii mojego pisania. Zwiększony ruch widać było też w komentarzach. Sporo z nich to były bardzo osobiste historie, tylko utwierdzające w przekonaniu, że dzieci należy uczyć empatii, szczególnie dla tych, którzy zawsze stoją gdzieś tam z boku.

Pośrednio na rozwój bloga miał też wpływ mój dwutygodniowy urlop, który skończył mi się z ostatnim dniem lipca. Miałem biegać, miałem pisać, a wyszło jak zwykle. Chociaż nie powiem, że jakaś tam korzyść z tego będzie, ale o tym za chwilę.

A czego możecie spodziewać się w najbliższym miesiącu:

Na początek pokłosie mojego olewactwa, czyli 5 lekcji dla rodziców, na 5 sezonów Gry o Tron – niecierpliwie oczekiwana odpowiedź na pytanie czy serial o cyckach i smokach może nas, rodziców czegokolwiek nauczyć?

Później napiszę parę słów o biegaczu. Ale nie o żadnym moim idolu, którego plakat wisi nad moim łóżkiem, tylko takim upośledzonym rowerku mojego dziecka. Bo on fajny jest.

W połowie miesiąca opowiem wam o akcji, do której się zgłosiłem i fundacji, która robi sporo dobrego.

Pomyślimy też co zrobić, kiedy widzisz, że ktoś źle wychowuje swoje dzieci. Mnie wydawało się to oczywiste, ale naszły mnie wątpliwości całkiem niedawno.

Sierpień zamkniemy zastanawiając się, czy Polacy są głupsi od szympansów.

Stay tuned!

Ok, tyle ode mnie.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś, koniecznie zapisz się do newslettera na medal - o tutaj

Krótsze formy i jakieś zdjęcia wrzucam też na facebooka - kliknij tu

Możesz też zostawić komentarz, albo udostępnić ten wpis swoim znajomym

Udostępnij:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone