To będzie chyba najmniej dopracowany i najbardziej nieskładny wpis w całej historii tego bloga, ale cóż począć, skoro mimo próźb, gróźb i przekleństw nikt nie chce mi dać dodatkowych 24 godzin (najlepiej przespanych przez dzieci), żeby nadgonić zaległości. Jadziem.

W sumie dzisiaj będą tylko szybkie ogłoszenia parafialne.

Zaczniemy od podziękowań. Justyna, autorka portalu http://dziecisawazne.pl/ uznała, że niniejszy blog zalicza się do 10 najlpeszych ojcowskich blogów, wartych czytania. Mega mocno dziękuję za wyróżnienie. Obiecuję się starać jeszcze bardziej, żeby wyróżnienie potwierdzić.

Teraz karne świechtanie się pejczykiem (mokrym) po plecach (spoconych). W grudniu była posucha na blogu, albowiem siedzę po nocach i pomagam rodzinie. Nie ukrywam, że chodziły mi też po głowie inne pomysły, żeby dawać upust swojej pasji twórczej, stąd jakby mniej się przykładałem tutaj. Solennie zaręczam nie dawać więcej posłuchu takim głupim podszeptom.


 

I na koniec crème de la crème tego nieskładnego strumienia świadomości.

Mamy Święta. Te fajne, z prezentami i choinką. Podobno kiedyś padał śnieg i były one białe, ale to było za czasów, kiedy śpiewał nam George Michael.

Z tej właśnie okazji chcę Ci coś powiedzieć Mamo, albo Tato. Macie w swoim domu kogoś wspaniałego, beztroskiego i jedynego w swoim rodzaju. Życzę Wam, żebyście kultywowali te najpiękniejsze cechy u swoich pociech. Umiejętność nieskrępowanej zabawy kartonowym pudełkiem, ciekawość świata i ekspresję w okazywaniu uczuć. Żebyście, tak jak one, potrafili odnaleźć radość w najbardziej banalnych rzeczach: pełni księżyca po powrocie do domu, złamanym patyku, albo żuczku toczącym gówienko przez leśną dróżkę.

A Waszym dzieciom?

Waszym dzieciom, życzę pięknych i bogatych rodziców. I czego tam tylko sobie jeszcze zamarzą.

Ociekajcie zajebistością!

Ok, tyle ode mnie.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś, koniecznie zapisz się do newslettera na medal - o tutaj

Krótsze formy i jakieś zdjęcia wrzucam też na facebooka - kliknij tu

Możesz też zostawić komentarz, albo udostępnić ten wpis swoim znajomym

Udostępnij:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone